Zapytaj o termin

Last Minute
Zapraszamy do Międzyzdrojów!

O Nas

Villa Richter

Przy końcu promenady przy ulicy Bohaterów Warszawy w Międzyzdrojach znajduje się Villa Richter – wybudowana w 1908 r. w stylu secesji jako zimowo-letnia rezydencja, obecnie pieczołowicie odrestaurowana z zachowaniem pierwotnego stanu pod nadzorem konserwatora zabytków. Villa została wzniesiona dla zamożnej rodziny Richterów ze Szczecina. Później funkcjonowała ona jako ośrodek wczasowy „Rybitwa”. Obecnie Villa Richter znajduje się w rękach prywatnych właścicieli, którzy za swój cel obrali przywrócenie miejscu dawnej świetności oraz stworzenie przyjaznego, spokojnego i eleganckiego obiektu turystycznego, który zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających gości.

Villa Richter znajduje się w Międzyzdrojach, zwanych „perłą polskiego Wybrzeża”. Budynek mieści się przy długiej na 3 kilometry nadmorskiej promenadzie i dzieli go niecałe 50 metrów od plaży. Villa Richter jako obiekt z widokiem na morze proponuje swoim gościom wypoczynek w pięknym i urozmaiconym krajobrazie wyspy Wolin, znanej z parku narodowego o unikatowych walorach przyrodniczych i czystego środowiska naturalnego.

Nasz obiekt dysponuje dziewięcioma świeżo wyremontowanymi i przestronnymi apartamentami o powierzchni od 25 m² do 64 m². W ofercie pokoi gościnnych znajduje się także wyśmienite śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Budynek posiada udogodnienia dla osób starszych i niepełnosprawnych dzięki zamontowanej windzie. Dla gości dostępne są leżaki oraz jest możliwość wypożyczenia rowerów. Obiekt jest monitorowany przez kamery. Na terenie obiektu znajduje się parking niestrzeżony.
Serdecznie zapraszamy się do zapoznania z ofertą Villi Richter!